fb

blog drukarnia cyfrowa


Wielka Wymiana Kontaktów II
Dodane: 2016-09-28CIGEN jest partnerem Wielkiej Wymiany Kontaktów podczas II edycji spotkania biznesowo-networkinkowego, które odbędzie się już jutro, 29 września 2016r. w Salonie Toyota Mikołajczak w Kaliszu.

 2# Wielka Wymiana Kontaktów w Kaliszu!


Cel spotkania - wymiana doświadczeń i kontaktów podczas gry networkingowej, a także przekazanie wiedzy i zainspirowanie do efektywnego budowania biznesu poprzez prezentację sylwetek kobiet sukcesu oraz trenerów biznesu. Wśród gości specjalnych:


AGNIESZKA KUBICKA-BŁOŃSKA - Trener, coach, doradca, rekruter.

Absolwentka WSNHiD, spec. zarządzanie zasobami ludzkimi oraz Podyplomowego Studium UAM w Poznaniu Psychologia w Zarządzaniu. Certyfikowany Trener Biznesu. Od około 12 lat prowadzi szkolenia z zarządzania zespołem, motywowania, komunikacji, rozwoju osobistego i zawodowego. Od 6 lat doradza w firmach jako zewnętrzny Doradca HR w zakresie zarządzania zespołem. Zajmuje się także rekrutowaniem pracowników. Jako Certyfikowany Coach Noble Manhattan i Akredytowany Coach IIC prowadzi coachingi z rozwoju osobistego i zawodowego. Przez kilka lat związana z mediami, była m.in. redaktorem Portalu Calisia.pl. Jej artykuły są publikowane m.in. w miesięczniku Benefit, Portalu NF.pl, Biznestrend. W maju 2013 roku wydała swoją debiutancką książkę – powieść psychologiczną „wbrew nadziei”. Jest także koordynatorem Projektu „Pomoc na czasie”.

MAGDALENA KOŹMALA - Specjalista mowy ciała i kreowania wizerunku w biznesie.

Master&Team Coach, trener biznesu. Zdobywczyni tytułu Laur Eksperta 2015/2016 za autorskie, specjalistyczne szkolenie „MOWA CIAŁA I WYKRYWANIE KŁAMSTWA W BIZNESIE” przyznawanego jako wyróżnienie dla usług cechujących się wysoką jakością, innowacyjnością, nowatorstwem oraz wysoką wartością dla klienta. Partner Zarządzający w firmie szkoleniowo-doradczej KS Group. Członkini Lady Business Club oraz Klubu Marka jest Kobietą. Pasjonatka mowy ciała i wykrywania kłamstwa w biznesie certyfikowana przez dr Paula Ekmana – najznamienitszego naukowca w dziedzinie mowy ciała, uznanego w 2009 roku przez magazyn Time za jednego z najbardziej wpływowych ludzi na świecie.

GRZEGORZ KORDEK - Ekspert komunikacji między-płciowej, doradca ds. komunikacji w biznesie, nazywany Dr Szczęście.
Specjalista dziedzinie relacji międzyludzkich i rozwoju osobistego. Od ponad 10 lat, prelegent na publicznych i prywatnych seminariach i wykładach.
Na jego seminariach i wykładach w ciągu ostatnich 4 lat było ponad 100 000 osób. Z jego opinii korzystają największe polskie telewizje, rozgłośnie radiowe. Szczególnie ceniony za to że w prosty sposób tłumaczy to co skomplikowane. Pomógł tysiącom par uratować swój związek i znaleźć szczęście w byciu razem. Coach, trener, ekspert komunikacji między płciowej, doradca ds. komunikacji w biznesie. W pracy trenerskiej zawsze pokazuje kontekst praktycznego wykorzystania prezentowanych strategii, taktyk i metod.